زی فریم
آغاز برنامه نویسی با زی فریم
درهرسطحی که هستی
زی فریم
توسعه اپلیکیشن و نرم افزار زی

زی فریم یک نرم افزار برای تولید اپلیکیشن های مبتنی بر وب است که برنامه نویسان می توانند با استفاده از آن وب اپلیکیشن های دلخواه خود را چند برابر سریعتر از رقبا تولید نمایند. در کنار تولید و توسعه سریع تر، محیط ویژوال این برنامه باعث شده است تا فرایند توسعه نیز برای برنامه نویسان دلچسب تر و آسان تر شود. اما مهم تر از سرعت و سهولت، امنیت محصول نهایی است. به همین دلیل، تمامی جوانب مرتبط با امنیت در زیر فریم در نظر گرفته شده است تا محصول تولید شده با استفاده از آن در تطابق کامل با استانداردهای روز دنیا باشد.

معرفی زی فریم
اجزا
ارزش افزوده
پایگاه دانش
زی فریم
کارخانه تولید نرم افزار

زی فریم به مانند یک SPL عمل می کند که با توجه به درخواست برنامه نویس کدهای کلاینت، بک اند، کوئری های CRUD، جدول های دیتابیس و روابط میان آنها را به صورت خودکار ایجاد می کند.

زی فریم
میان افزار

از طرف دیگر، زی فریم کارکرد یک میان افزار را داشته و می تواند همچون یک پروکسی، مترجم، API و یا تجمیع کننده عمل کرده و پل ارتباطی میان دو نرم افزار یا سرویس باشد.

زی فریم
فریم ورک

همچنین این نرم افزار به صورت یک فریم ورک طراحی شده است تا دیگر نیازی به حل مشکلات تکراری و رایج به صورت دستی نبوده و علاوه بر استفاده از الگوهای صحیح، امنیت نرم افزار خروجی نیز ارتقا یابد.

زی فریم
زی فریم
زی فریم از سه جز اصلی

محیط توسعه (IDE)، موتور اجرایی (Web Application Engine) و دیتابیس (Database Repository) تشکیل شده است.
به منظور پیاده سازی پردازش ها و فرایندهای توسعه نرم افزار، نیاز است تا مجموعه گسترده ای از ابزارها درون یک محیط توسعه قرار داده شده باشد. در همین راستا، زی فریم با فراهم کردن یک محیط توسعه به همراه تمامی ابزارهای لازم، امکان نویشتن و ویرایش کد را برای برنامه نویسان فراهم کرده و با استفاده از کامپایلر تعبیه شده در آن کدها را تفسیر و تبدیل به برنامه اجرایی می کند. همچنین سیستم مدیریت خطای قدرتمند آن به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا در سریع ترین زمان به عیب یابی و رفع خطاها بپردازند.

زی فریم

تیم های توسعه همواره در پروژه های خود با چالشهای فنی مختلفی مواجه می شوند که این چالشها منجر به افزایش هزینه و تاخیر در زمان تحویل پروژه می شوند.

زی فریم
چالشهای Functional

زی فریم با در نظر گرفتن تمامی این موارد به توسعه دهنگان کمک می کند تا بر چالشهای اساسی مانند قابلیت اطمینان (Reliability)، دسترس پذیر بودن (Availability)، امنیت (Security)، قابلیت نگهداری (Maintainability)، کارایی (Performance)، نظارت (Monitoring)فائق آیند.

زی فریم
چالش های Non-Functional

همچنین زی فریم با در نظر گرفتن چالش های Nonfunctional مانند مدیریت تراکنش ها (Transaction Handling)، تعیین سطوح دسترسی (Authorization Levels) و ... باعث می شود تا در زمان پیاده سازی پروژه و هزینه های مربوط به آن صرفه جویی گسترده ای صورت پذیرد.

زی فریم

زی فریم همگام با تکنولوژی روز جهان در راستای حرکت به سمت سیستم های خبره (Expert Systems) به مثابه یک پایگاه دانش نیز عمل می کند. در این سامانه به منظور استفاده حداکثری از خرد و تجربه جمعی، امکان جمع آوری و ذخیره سازی اطلاعات پیچیده ساختارمند و بدون ساختار فراهم شده است تا توسعه دهندگان بتوانند از فایلها و داده های موجود در آن جهت تسریع فرایند توسعه نرم افزار و پرهیز از خطاهای احتمالی در حین توسعه دوری کنند.

زی فریم
مارکت محصولات زی فریم
زی فریم
 
مجموعه ای از بهترین افزونه های جانبی زی فریم، اپلیکیشن های کاربردی، صفحات کاربری، صفحات ورود و ...
محیطی ایده آل برای شروع کسب درآمد برای برنامه نویسان زی
×اگر حساب کاربری ندارید

گروه توسعه زیر ساخت

شرکت توسعه زیر ساخت نرم افزار زی

شرکت توسعه زیرساخت زی با بهره گیری از نیروهای متخصص و مجرب با رویکردی نوآورانه از سال 1387 فعالیت خود را آغاز و اقدام به تولید نرم افزار قدرتمند زی فریم نمود.
زی فریم به عنوان یک محصول نرم افزاری (DSI) در واقع همچون یک خط تولید نرم افزار است که با استفاده از آن می توان به سرعت، بدون نیاز به تسلط به دامنه وسیعی از تکنولوژی ها، یک نرم افزار مبتنی بر وب کارا، امن و یکپارچه تولید نمود.

آدرس :

تهران سید خندان، نبش شریعتی ضلع شمال غربی پلاک ۹۲۲ ساختمان هزار بلوک ۴ طبقه 4 واحد 10

تلفن :

02122885320 - 02122885323 - 02122885321

آموزش

مروری برای زی فریم

راهنما

پرسش و پاسخ

مستندات فنی

آکادمی

وبلاگ

همکاری

برنامه نویس زی فریم

طراح کسب و کار

طراح سیستم

فرصت ها

واگذاری پروژه

استخدام برنامه نویس

پروژه های فریلسنری

زی شاپ

ارسال و فروش اپلیکیشن

سایر

تماس با ما

درباره ما

گروه توسعه زیرساخت نرم افزاری زی، نرم افزار زی فریم را در نسخه آزمایشی برای یادگیری و تست آماده کرده است .

شرایط حقوقی

×